Penzion Berta ubytování Praha 4-Chodov

Penzion Praha 4-Chodov  Berta Rodinný pension Berta se nachází v klidné části Prahy 4, Chodova, 100m od stanice metra Opatov. Cesta do centra Prahy a k hlavnímu nádraží trvá pouhých 15 minut městskou hromadnou dopravou. Pension Berta je pension rodinného typu se srovnatelným západoevropským standardem. Sídlí v nově postaveném rodinném domě, který se nachází v klidném prostředí vilové čtvrti. 30 min. autem na letiště Ruzyně, na přání zajistíme dopravu z letiště a nádraží.

Penzion Praha 4 Chodov ubytování Berta :
Penzion Berta nabízí ubytování v 6 pokojích ve složení: dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. 4-lůžkové pokoje mají vlastní vchod a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Celková kapacita ubytování je 18 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařížením, koupelnou se sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem, předsíní, nábytkem, nočními stolky.

Ubytování Chodov Praha 4 penzion Berta :
Pokoje mají bezbariérový přístup, na přání zajistíme snídaně. Parkování je zajištěné v uzavřeném areálu penzionu Berta. V penzionu je k dispozici trezor, kde je možné si schovat cenosti a zdarma připojení na internet - Wifi free zóna. V teplých měsících mohou hosté penzionu využít k odpočinku a relaxaci zahradního posezení. Každou hodinu jezdí od penzionz zdarma autobus do Aquaparku Čestlice!

Ubytování v Praze 4 Chodov penzion Berta :
Hlavní město Praha v sobě spojuje jak všechny výhody moderní metropole, tak romantiku historického města s jeho uličkami a tajemnými zákoutími. Největším klenotem města i celé České republiky je Pražský hrad. Jeho dominanta, Katedrála svatého Víta, patří mezi nejnavštěvovanější památky města. Za návštěvu určitě stojí i Staroměstská radnice, Národní muzeum, Chrám sv. Mikuláše, Národní divadlo, Betlemská Kaple, Bazilika sv. Jiří, Národní Galerie, Prašná brána, Palác Kinských, Petřínská rozhledna, Malá Strana, Karlův most, Staré město, Vyšehrad, Vítkov, Letná,
Národní divadlo a další.

Chodov ubytování Praha 4 penzion Berta okolí :
Obchodní centrum Chodov - cca 200 obchodů (1 km)
sportovní areál - 10 min.  pěšky
restaurace a vinárny v blízkém okolí
Václavské nám. - 15 min. metrem
Karlův most - 35 min. metrem
Pražský hrad - 45 min. MHD
Žižkovská věž - 40 min. metrem
Petřín - 40 min. MHD
Penzion Praha 4-Chodov  Berta - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 4-Chodov  Berta - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 4-Chodov  Berta - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 4-Chodov  Berta - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 4-Chodov  Berta - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 4-Chodov  Berta - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Praha 4-Chodov  Berta - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 4-Chodov  Berta - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 4-Chodov  Berta - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 4-Chodov  Berta - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 4-Chodov  Berta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 4-Chodov  Berta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 4-Chodov  Berta - na pokojích je telefon